Meist

USINA LUGU

Usin-TR OÜ on loodud aastal 1994. Ettevõte alustas pisikestes ruumides ja tootis ainult 4 toodet, milleks olid pasteet, sült, kapsarull ja vinegrett. Aastatega on Usinast kasvanud keskmise suurusega ettevõte,kus töötab 90 inimest.Tootevalik on suurenenud ning kulinaaria toodetele on juurde tulnud ka kondiitri – ja pagaritooted.

 

Usin-TR OÜ pakub Teile erinevaid salateid, toorsalateid, suupisteid, valmistoitu ja suurepärast valikut pagari- ja kondiitritooteid.

Meie valmistatud toidud on ehedalt kodused, sest kõik tooted valmistatakse kohapeal ja käsitsi. Massiivsete tootmisliinide asemel on meil usinad kokad, kes valmistavad iga sööki erilise hoole ja pühendumusega. Kliendina võite  Te kindlad olla, et meie köögis ei lisata valmivatele toitudele täiendavaid säilitusaineid ning toidud on alati värsked ja koduse maitsega.

Mõeldes oma kallite klientide kiiremale ja mugavamale teenindamisele oleme uuendanud oma kodulehe e-poe tellimissüsteemi.

Nüüd, sooritades tellimust, tuleb koheselt toodete eest tasuda. Selleks oleme loonud uue maksekeskkonna, mis hoiab kokku Teie aega toodete kättesaamisel meie esinduskauplustest Keilas ja Õismäel!

LISAKS PAKUME ALATI KÕIKI TOOTEID E-POEST TELLIDES JA KOHESELT TASUDES SOODSAMATE HINDADEGA!

Tellimused tuleb teha vähemalt 2 (kaks) päeva ette hiljemalt kella 11.00-ni.

Kallid kliendid, olge head ning kasutage e-poe tellimissüsteemi. See kiirendab kauba kättesaamist ning säästab Teid  kassas arveldamisest ning võimaldab  kaubale lihtsalt järgi minna.

Lisaks e-poele on meil Keilas armas ja hubane kauplus-kohvik. Seal saavad kõik koduse toidu armastajad hea hinnaga lõunat süüa ja meie kondiitritooteid maiustada. Meie toredate klientide rõõmuks saab ka värskelt valminud hõrgutisi kaasa osta.

Samuti avasime 2014. aasta sügisel armsa kaupluse Tallinnas Õismäel, ja seda põhjusel, et tulla lähemale oma Tallinna ja Harjumaa klientidele.

Usinad jõuavad palju! Usin-TR OÜ muudab suurima heameelega Teie korraldatud ürituste kulinaarse poole meeldejäävaks ning maitseelamuste rikkaks. Juhul, kui Teil pole peopaika veel leitud, siis kutsume Teid rõõmuga enda juurde! Meil on uhke peosaal koos rõduga. Rõdu on mõnusaks vahelduseks suvistel üritustel, kus on võimalik käia vahepeal lihtsalt värsket õhku hingamas või kvaliteetset sigarit nautimas. Saal mahutab kuni 100 inimest.

Usin-TR OÜ valmistooteid võib leida veel ka erinevatest kauplustest ja kohvikutest. Meie pikaajalisteks koostööpartneriteks on Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Solaris Toidukaubad, Stockmann ning Prisma Peremarketi kauplused. Pisut väiksema valiku leiate kindlasti ka kõigist Comarketitest ja  Konsumitest  erinevates paikades üle Eesti.

E-poe, telefoni või e-kirja teel tellitud kaupasid on võimalik kätte saada nii meie Keila kui ka Tallinna esinduskauplusest.

Asume aadressidel:

TEHASE 1, 76605 KEILA.  Tootmine ja Kulinaaria kauplus

ÕISMÄE TEE 115A, 13515 TALLINN. Kulinaaria kauplus

Kallis klient, soovime sulle meeldivat nautimist ja maitsvaid toite Usinate poolt!